הקלד כדי לחפש

כושר

זה מה שיקרה אם תעטפו את הרגל בנייר כסף למשך שעה…

Share

לכולנו יש גליל של נייר אלומיניום איפשהו במגירות או בארונות המטבח, אבל אף פעם לא חשבנו להשתמש בו על הגוף שלנו! במקום להשתמש בו רק לבישול, נסו להשתמש בו עבור פתרונות הבריאות המדהימים האלו. החל מטיפול בשפעת נפוצה ועד בעיות של נדודי שינה, החומר הקסום הזה נהדר עבור מגוון בעיות ונושאים יומיומיים.

היפטרו מהעייפות מיד
השימוש בנייר אלומיניום כדי להיפטר מעייפות הוא מסורת עתיקה שזוהתה ע”י מומחים ברחבי העולם! כדי להשתמש בזה בעצמכם, ממליץ ה- Consumer Health Digest שתקפיאו כמה רצועות של נייר אלומיניום במקפיא למשך שעתיים עד 4 שעות. לאחר מכן הניחו את הרצועות על הפנים (במיוחד על העפעפיים או הלחיים) והשאירו אותם במקום עד שתרגישו שהשרירים נרגעים! ברגע שתסירו את נייר האלומיניום, תבחינו שהסימפטומים של העייפות ונדודי השינה נעלמו כלא היו!
מקל על כאבי פרקים
נייר אלומיניום הוא נהדר לטיפול במצבים כואבים כמו דלקת מפרקים, שיגדון, אישיאס וכאבים בעקב. כדי להפיק את המירב מהשיטה הזו, עטפו את נייר האלומיניום סביב האזורים הכואבים בגופכם והשתמשו בתחבושת רפואית כדי לשמור את הנייר במקומו. השאירו את המקום עטוף למשך הלילה (או הסתובבו איתו כך במהלך היום). חזרו על זה למשך 10-12 ימים, ואז תנו לגוף שלכם לנוח במשך שבוע-שבועיים. אם הכאב מתמשך, חזרו על הטיפול עד שהוא נעלם.

עמוד מספר 1
 

כתבות נוספות

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *